H.E.A.T. Program

H.E.A.T. - začáteční písmena 4 anglických slov High Energy Aerobic Training, které ve volném překladu znamenají "aerobní trénink s vysokým energetickým výdejem".

H.E.A.T. je pohybová aktivita vhodná pro VŠECHNY (nezáleží na Vašem věku, váze, sportovní zdatnosti). Na lekci Vás nečeká nic složitého, jen nejpřirozenější pohyb CHŮZE. Tato kondiční chůze je určena pro všechny, kdo se chce CÍTIT DOBŘE.

H.E.A.T. PROGRAM vychází ze síly energie skupinového cvičení, přesto klade velký důraz na jedince. Každý má SVŮJ CÍL, ke kterému postupně dojde.

VÝHODY H.E.A.T. PROGRAMU

jde o zdraví prospěšný pohyb, který zlepšuje Vaši kondici, odbourává tukové zásoby a zbavuje Vás stresu. Za jednu lekci spálíte až 700 kalorií a ujdete až 5.000 kroků (každý z nás by měl ujít za den 10.000 kroků).

PRO KOHO JE H.E.A.T. PROGRAM URČEN

pro VŠECHNY bez rozdílu, není náročný a nezatěžje kloubní aparát. Má velké účinky na náš organismus.

MECHANICKÝ PÁS MAXERRUNNER

díky patentu nemá ve svých parametrech konkurenta. Jedná se o jedinečný mechanický pás, poháněný jen Vaší vlastní silou, máte tak možnost si zvolit intenzitu náročnosti lekce sami. Jeho ovládání je jednoduché a máte možnost si jej nastavit podle vlastních parametrů (výška, váha). Pás je vyvinut tak, aby splňoval podmínky pro kvalitní inteligentní trénink.

 

NĚCO MÁLO Z HISTORIE

H.E.A.T PROGRAM byl vymyšlen v Itálii. Jeho zakladateli jsou vysokohorští turisté Max Grossi a Marika Moretti. Tito dva nadšenci se snažili přenést kvalitní trénink z přírody (vysokohorské turistiky) do indoor prostoru (sálu). Představili tak H.E.A.T. PROGRAM na sportovním veletrhu v Rimini roku 2000, od té doby dochází k neustálému rozvoji této sportovní aktivity. V ČR se otevřelo první H.E.A.T. CENTRUM v roce 2007.